50 yıllık Tecrübemizi Kullanarak Müşterilerimize Bugün ve Gelecek için Çözümler Sunuyoruz.

Şirket bünyemizde istihdam ettiğimiz yetenekli mühendis ve tasarımcıları, işinde uzman ekiplerle destekliyerek rakipsiz ürün ve hizmet çözümleri sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

TASARIM & PROJELENDİRME

Bünyesinde bulundurduğu tasarım grubu ile müşterilerinin iç mekan ve dış mekanda kullanabileceği her türlü ürüne özel tasarımlar yapabilmektedir. Gama Reklam müşterilerinin ihtiyacını iyi analiz edip, en uygun çözümü, en özgün tasarım ile birleştirmektedir.

ÜRETİM

32.000 m² toplam alanda faaliyet gösteren Gama Reklam, uluslararası ve ulusal projelerde, Kurumsal Kimlik uygulamalarında; malzeme seçimi, teknik detayların çözümü,prototiplerin hazırlanması, üretimin planlanması ve gerçekleştirilmesi konularında 250 kişilik uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

companys
KURUMSAL KİMLİK

Gama Reklam, dünyanın ünlü markalarının yurt içinde ve yurt dışındaki bayilik çalışmaları ve kurumsal kimlik projelerinde, gerek açık hava ve gerekse iç mekan uygulamalarında hızlı ve ekonomik çözümler üretmektedir. Kurumsal Kimlik portföyünün önemli bir bölümünü, akaryakıt şirketleri, bankalar, otomotiv şirketleri ve restaurant zincirleri oluşturmaktadır.

DİJİTAL EKRAN & İÇERİK YÖNETİM

Gama Reklam yarım asırlık deneyimini, bünyesindeki Elektronik mühendislerinin tecrübelerini yeni teknolojilerle birleştirerek, size özel LED ve LCD ekran uygulamalarında çözümler bulmaktadır. Bu çözümleri İçerik Yönetim Sistemleri ile destekliyerek tek merkezden yönetilmesine imkan sağlayarak reklam ağınızdaki ürünlerin en ucra köşelere en hızlı şekilde uygulanbilmesini sağlar.

ÇELİK KONSTRÜKSİYON

Çelik konstrüksiyon alanındaki geniş tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla, yıllık 2000 ton çelik konstrüksiyon & teknolojik ekipman üretme kapasitesine sahip Gama Reklam, çelik bina, paslanmaz çelik ve alüminyum uygulamalarda en uygun zamanlama ile en yüksek kalitede hizmet vermektedir.

DİJİTAL BASKI

Üstün hizmet anlayışı ve felsefesi ile Gama Reklam digital baskı alanında 1995 yılından beri faaliyet göstermektedir. Uzman üretim kadrosu ve ileri teknoloji baskı makinalarıyla dünyanın her köşesinde dijital baskı uygulamaları yapabilen Gama Reklam’ı farklı kılan, zamanında ve kaliteli malzeme teslimi ile ekonomik çözümler üreten, dev bir baskı merkezine sahip  olmasıdır.

MONTAJ & BAKIM

Gama Reklam, yurt içi ve yurdışı müşterilierinin veya kendi üretimi olan her türlü ışıklı ışıksız reklam panolarının yanı sıra şehir mobilyaları, çelik kontrüksiyon projelerinin montajını, yenilemesini ve periyodik bakımlarını tüm Türkiye ve Dünyadaki 20 yi aşkın iş ortağı ve 100 kişiden oluşan 25 mobil ekibi ile planlı, zamanında ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır.

ARGE & DEĞER MÜHENDİSLİĞİ

Gama Reklam 50 yıllık birikimini müşterileri için ürünlerin üretilmesinde ve bunların geliştirilmesinde bünyesindeki ARGE & mühendislik departmanın çalışmalarıyla karşılamaktadır. Müşterileri ile birlikte sistematik olarak bir mamulün maliyetini etkileyen tüm faktörlerin inceler  ve böylelikle de kabul edilebilir maliyet ve istenen kalite ve güvenilirlik standartları düzeyindeki mamul hedeflerin karşılayacak yöntemlerin bulunmasına yardımıcı olur.

DEPOLAMA

Gama Reklam 32.000 m² kapalı alanı ile gerek müşterileri için üretilen ürünleri gerekse müşterilerinin proje bazındaki diğer reklam ürünlerinin uygun şartlarda depolanmasını sağlamaktadır.

Kurumsal Kimlik Uygulamalarınız İçin Yapıcı Çözümler